fbpx

Jak mít husté vlasy: zaručené tipy, triky a rady, díky kterým získá vaše hříva požadovaný objem

Obsah

Po krásných a bohatých vlasech touží nejen ženy, ale také mnozí muži. Hustota vlasů je dána geneticky, nicméně kvalitu vaší kštice ovlivňuje během života celá řada vnějších a vnitřních faktorů. Nechcete ztrácet čas s experimenty a tak hledáte ověřené rady, jak mít husté vlasy?

Vaši hřívu lze zahustit hned několika způsoby. Přečtěte si, které metody jsou nejefektivnější. Vsadit můžete na profesionální péči nebo kvalitní produkty. Milovníkům přírodních procedur zase doporučíme účinné babské rady. A nezapomeneme zmínit ani spolehlivé lékařské postupy, které si poradí i s významným úbytkem vlasů. 

Nejste spokojeni se vzhledem a kvalitou vašich vlasů?
Trichologické vyšetření spolehlivě odhalí příčinu vašich obtíží.

Jak mít husté vlasy aneb, proč vaše hříva ztrácí objem

Je dobře, že se zajímáte, jak zlepšit kvalitu vlasů. Špičkové vlasové přípravky a různé procedury jsou finančně poměrně nákladné. Proto byste v prvé řadě měli znát hlavní příčinu počínajícího nebo i pokročilého řídnutí vlasů. V opačném případě může být vaše snaha zcela marná, nehledě na to, kolik peněz do nápravy investujete.

Na začátku vaší cesty k bohaté kštici byste měli v prvé řadě odhalit pravou příčinu lámaní nebo vypadávání vlasů. K tomuto účelu nejlépe poslouží profesionální trichologické vyšetření, které provádí zkušený lékař. 

Hlavní příčiny nedostatečné hustoty vlasů

Nadměrné vypadávání vlasů je velmi stresující
Tento stav dokáže pořádně zamávat se sebevědomím a snížit kvalitu života. Naštěstí existuje účinné řešení, které dokáže tento skličující stav zvrátit. Provádíme inovativní transplantace vlasů.

Jak na husté vlasy? Neopakujte těchto 5 nejčastějších chyb

Za řídké vlasy si často můžeme zcela sami. Ne vždy je na vině genetika nebo závažné onemocnění. Často stačí jen tvrdohlavě dodržovat nevhodnou rutinu v péči o vlasy. Níže najdete seznam nejčastějších “přešlapů”. Ověřte si, zda stejné chyby nepácháte na svých vlasech i vy.

Osvědčené tipy, co na vlasy, aby zhoustly

O tom, kolik má člověk vlasů do značné míry rozhoduje genetika. Pokud si chcete bohatý objem udržet, nebo jen chcete dodat vaší hřívě krásný, zdravý vzhled, stačí, když budete dodržovat tato základní pravidla:

Nadměrná ztráta vlasů je často pouze přechodným problémem, který nevyžaduje lékařský zásah
Pokud vás však trápí chronické problémy, nebo již pozorujete ustupující kouty a holá místa, víme, jak docílit hustých vlasů. Vlasová transplantace efektivně obnoví vlasovou linii a chybějící porost

Profesionální péče, díky které dosáhnete hustých vlasů

Pro koho je vhodná vlasová transplantace?

Transplantace vlasů je nejefektivnějším řešením pro muže i ženy, kteří trpí chronickou ztrátou vlasů včetně androgenetické alopecie. Vzhledem k tomu, že na naší klinice využíváme jako jediní v ČR revoluční americký přístroj Smart Graft, nemusíte se obávat neestetických jizev. Zákrok se provádí v lokální anestezii a nevyžaduje hospitalizaci. Transplantaci doporučujeme pouze v těch případech, kdy je objektivně nejlepším řešením a samozřejmě na základě důkladného trichologického vyšetření.

Transplantaci provádíme zdravým osobám od 18 do 65 let, které mají dostatek vlasů v dárcovské oblasti.
Hlavní kontraindikací jsou těhotenství, kojení, chronická onemocnění a poruchy imunity. Překážkou mohou být také různé léky. Proto nezapomeňte nahlásit všechny podstatné informace týkající se zdravotního stavu vašemu ošetřujícímu lékaři. 

Jako jediní v České republice máme k dispozici americkou technologii, která umožňuje provést transplantace efektivněji, aniž by vznikly nápadné jizvy
Díky vyšší efektivitě se také významně zkracuje doba trvání samotného zákroku

Další způsoby, jak mít husté vlasy – babské rady

I v dobách dávno minulých se chtěli ženy i muži pyšnit bohatou hřívou krásných a zdravě vypadajících kadeří. Naši předkové byli v tomto ohledu velmi vynalézaví. Některé jejich metody jsou značně kontroverzní a jen těžko proveditelné v dnešní době, ale najdou se mezi nimi i účinné triky, které mají prokazatelně pozitivní efekt, takže je můžete bez obav vyzkoušet.
Hledáte další babské rady, jak na husté vlasy? Diskuze na internetu jsou v tomto ohledu velmi zajímavým zdrojem informací.

Závěr

Dosáhnout krásných, hustých vlasů vyžaduje trpělivost a pravidelnou péči. V mnoha případech stačí, když upravíte jídelníček a změníte kosmetické přípravky. Nicméně pokud vás dlouhodobě trápí významné řídnutí vlasů, máte ustupující kouty nebo lysiny, nemá smysl zkoušet babské rady nebo investovat do drahé vlasové kosmetiky či doplňků stravy. Vleklé potíže řešte vždy se zkušeným trichologem, který na základě odborného vyšetření bezpečně určí pravou příčinu vašich obtíží.

V Premier Clinic můžete absolvovat nezávaznou konzultaci, po které vám navrhneme individuální léčbu dle vašich specifických potíží. V případě potřeby provedeme inovativní transplantaci vlastních vlasů z dárcovské oblasti unikátním americkým přístrojem, který je přesnější a méně invazivní než ostatní metody FUE. 

Tradiční transplantace vlasů je časově i fyzicky náročný zákrok, který navíc může zanechat viditelné jizvy
Po ošetření na naší klinice se můžete již druhý den vrátit do práce a výsledek je naprosto přirozený.
>

Objednat se

nezávazná konzultace

Objednat se

nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

Objednejte se k profesionálům. 

Adresa

Premier Clinic Jungmannova 26/15, Praha 1