fbpx

Vlasová klinika Praha

Obtěžuje vás neustálé vypadávání vlasů ale nenacházíte řešení?

Nepropadejte panice! Nejste jediní koho tyto potíže trápí. Naše vlasová klinika v Praze nabízí východisko, jak s tímto problémem zatočit.

Proč vám vypadávají vlasy?
Existuje celá řada příčin. Délka, barva a hustota vlasů je získána geneticky. A nejen to. Negativní dopad na růst a vypadávání vlasů může způsobit životní styl, onemocnění, nebo dlouhodobý stres. A v neposlední řadě i užívaná medikace.
Avšak řešení existují! Rádi vám s problémem vypadávání vlasů pomůžeme! První krok bude ovšem na vás – je třeba se odhodlat a navštívit naši vlasovou kliniku. Konzultace s naším specialistou vám zcela jistě napomůže k rozhodnutí, jak s touto ožehavou situací naložit. Dozvíte se od něj nejen příčinu obtíží, ale seznámí vás s možným léčebným postupem.
Konzultace se nemusíte obávat.
Stačí si sjednat termín

Proč zvolit léčbu vypadávání vlasů právě u nás ?

Získat zpět své vlasy a dodat vám potřebné sebevědomí bude naším společným cílem. V současné době, K tomu, abychom naplnili váš ideál vypadat mladší a definitivně ukončili nepříznivý stav vašeho vlasového porostu, nabízíme velmi efektivní zákrok. A sice transplantací vlasů. Bezpečnou a bezbolestnou!

Naše klinika je jediná v ČR, která disponuje nejmodernějším přístrojem z USA. Pouze na naší vlasové klinice, prémiovém zdravotnickém zařízení, můžete nastřelení vlasů podstoupit tímto způsobem, aniž byste museli cestovat do okolních států.

Proč právě vlasová transplantace?
Tento postup pomocí moderního zařízení zajistí hladký průběh zákroku, bez poškození vlasových fotikulů. Výsledek bude vypadat zcela přirozeně. Při výkonu bude náš specialista používat vaše vlastní vlasy. Jak probíhá zákrok? Podívejte se na naše video
Nemusíte se ničeho obávat. Skalpel nebude potřeba.
A co víc, doba trvání zákroku je mnohem kratší, než u jiných metod.Chcete se den po zákroku vrátit do zaměstnání?

Máte ještě další otázky ohledně vlasové transplantace nebo jste již plně rozhodnuti?

Pojďme probrat vše na první konzultaci, která vás nebude stát vůbec nic! Získejte vaše vlasy zpět! Neváhejte! objednejte se na konzultaci!

Přečtete si více na téma vlasová klinika v Praze

>

Objednat se

nezávazná konzultace

Objednat se

nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

Objednejte se k profesionálům. 

Adresa

Premier Clinic Jungmannova 26/15, Praha 1