fbpx

O transplantaci vlasů transplantační metodou z USA

Muži i ženy různého věku trpí vypadáváním vlasů. V současné době však máme k dispozici velmi efektivní metody transplantace vlasů a Vy se tak můžete cítit mladší a sebevědomější. Na naší klinice používáme nejmodernější technologii transplantace vlasů. Přístroj, který používáme pochází z USA a naše klinika je jediným pracovištěm v ČR, kde můžete podstoupit zákrok s využitím tohoto přístroje. Technologie v tomto přístroji byla vyvinuta týmem zkušených odborníků, kteří chtěli lékařům umožnit efektivně transplantovat vlasy bez viditelné a nápadné jizvy. Při zákroku se používají Vaše vlastní vlasy a doba trvání zákroku je mnohem kratší než u jiných metod transplantace vlasů.

Jediná klinika v ČR

Premier Clinic je jediná klinika v ČR provozující přístroj z USA pro vlasové transplantace.

Nezávazné konzultace

Před zákrokem poskytujeme nezávazné konzultace. Zákrok je prováděný v ČR přímo na naší klinice.

Bezkonkurenční cena

Před zákrokem poskytujeme nezávazné konzultace. Zákrok je prováděný v ČR přímo na naší klinice.

Moderní řešení ztráty vlasů

Transplantace vlasů dříve znamenala velmi náročný zákrok, po operaci navíc na hlavě zůstala nápadná jizva. Hojení bylo zdlouhavé a nepříjemné. V současnosti máme ovšem k dispozici lepší metody, které nabízí efektivní a trvalé řešení vypadávání vlasů u mužů a žen. Jde o moderní metodu transplantace vlasů, kdy díky špičkové technologii není potřeba skalpel. Zákrok je přesnější než ostatní metody FUE. Den po zákroku se zpravidla můžete vrátit do zaměstnání, výsledek bude působit naprosto přirozeně.

Pomocí technologie, kterou používáme se můžete zbavit problémů jako je kolečko na temeni hlavy, vlasové kouty, ustupující čelo, řídnutí vousů a obočí. Rádi Vám domluvíme termín nezávazné konzultace, abyste mohli veškeré detaily probrat přímo s Vaším lékařem.

Rozdíly mezi metodami FUT, FUE/DHI a technologií z USA

Metoda transplantace z USA je nejnovější metoda, která vychází z metody FUE a tuto metodu zdokonaluje. Metoda je prováděná přístrojem z USA, který nevyužívá k extrakci štěpů tzv. puncher a nemůže tedy dojít k poškození vlasové cibulky „přeříznutím“. Metoda je rychlejší a méně invazivní, než metoda FUT a FUE a dochází k větší úspěšnosti uchycení vlasů – není nutné odběr velkého množství štěpů. Vlasové štěpy jsou automaticky počítány (tím nevznikají možné nadceňování atd.), štěpy jsou automaticky dopravovány do přístroje, kde jsou automaticky chlazeny a vlhčeny (odpadá lidský faktor, který např. zapomene vlasy nachladit/vlhčit a tím dojde k úbytku/odumření již odebraných vlasových štěpů).

FUT (Follicular Unit Transplantation) je starší technika transplantace vlasů, při které je ze zátylku pacienta odebrán skalp o šířce cca 1 cm a délce 10-20 cm. Po zákroku musí lékař sešít ránu a zastavit krvácení. Do dvou týdnů se musí pacient dostavit na kliniku na vytažení stehů či kovových svorek. Odebraný skalp je rozdělen na mikro- a makroštěpy, které jsou následně transplantovány na místo postižené ztrátou vlasů. Tuto metodu neprovádíme.
Metoda FUE/DHI (Follicular Unit Extraction) je naproti tomu novější způsob transplantace vlasů. K odběru jednotlivých štěpů dochází pomocí speciálního nástroje (puncheru). Jeden štěp tvoří 2-3 vlasy. Vlasy je nutné třídit pod mikroskopem a uložit do výživového roztoku. Následně jsou vlasové štěpy transplantovány na určené místo. Nevýhodou této metody je pomalejší metoda s možností poškození štěpů. Tuto metodu neprovádíme.

Průběh transplantace vlasů pomocí technologie z USA

Vypadávání vlasů může mít řadu příčin. Roli hraje genetika, zdravotní stav, životní styl nebo dlouhodobý stres. Ztráta vlasů postihuje muže i ženy různého věku a rasy. Účinné řešení vypadávání vlasů nabízí právě technologie z USA, která se řadí mezi zdokonaluje metody FUE. Pokud chcete navždy vyřešit svůj problém se ztrátou vlasů, neexistuje lepší metoda než právě transplantace pomocí technologie z USA.
Přístroj funguje na mikroskopické úrovni, kdy jsou z donorské části najednou odebrány 1-4 vlasové folikuly. Lékař následně transplantuje tyto mikroštěpy do cílové oblasti. Výsledek je velmi přirozený a navíc po zákroku nezůstává žádná nápadná jizva, tak jak tomu je u jiných metod transplantace vlasů.

 

Výhody transplantační metody z USA

  • minimálně invazivní zákrok: nedochází k narušení Vašeho životního stylu
  • ambulantní zákrok: na klinice nemusíte zůstávat přes noc, samotná transplantace obvykle zabere cca 5 hodin
  • minimální jizva: na rozdíl od jiných metod transplantace vlasů nezůstává po zákroku pomocí našeho přístroje žádná nápadná jizva
  • zákrok je vhodný pro muže i ženy
  • přirozené výsledky: vlasy přirozeně rostou, růst je zpravidla ukončen mezi 9. a 12. měsícem
  • doba rekonvalescence je velice krátká, po zákroku nemáte žádná omezení; už za několik málo dní je možné si umýt vlasy
  • transplantace metodou z USA je vhodná i pro další části těla (např. transplantace obočí a vousů)
  • Pokud ze zdravotních (nebo jakýkoliv jiných) důvodů nemůžete metodu transplantace vlasů podstoupit, je tu pro vás řešení v podobě trichopigmentace, což je moderní a šetrná metoda spočívající v tetování vlasů na chybějícím místě.

Výsledek transplantace vlasů

Proč se rozhodnout právě pro transplantaci vlasů metodou z USA?

Hlavním důvodem jsou vynikající výsledky. Znatelnou změnu uvidíte velice rychle, během prvních 3 měsíců po zákroku zaznamenáte růst prvních vlasů, proces růstu pak pokračuje až 12 měsíců. Zákrok je navíc ambulantní a nezůstává po něm viditelná jizva. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

>

Objednat se

nezávazná konzultace

Objednat se

nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

Objednejte se k profesionálům. 

Adresa

Premier Clinic Jungmannova 26/15, Praha 1