fbpx

Kouty na hlavě

Padání vlasů je formou přirozené regenerace. V určitých obdobích vám mohou vypadávat vlasy více a následně se tento stav sám přirozeně upraví. Problém nastává, pokud vypadávání přetrvává. Důsledkem může být ustupující linie vlasů, holá místa (mnišské kolečko u mužů) nebo kouty. Samozřejmě existuje řada řešení, která mohou tento proces zpomalit, případně podpořit vlasový růst. Výsledek těchto terapií je ale individuální a léčba je velmi zdlouhavá. Transplantace je nejefektivnějším řešením trvalé ztráty vlasů.

 

Hlavní výhody:

Využíváme nejmodernější dostupné technologie, proto dosahujeme nejlepších výsledků.
Přečtěte si hodnocení našich klientů.

Tvoří se vám kouty? Vlasy vypadávají z různých příčin. Pro koho je vhodná transplantace?

Ne v každém případě je transplantace nezbytně nutná. Na naší klinice důkladně pátráme po příčinách. Prvním krokem je vždy konzultace s naším chirurgem. Příčiny jsou u mužů často jiné než u žen. Kouty u žen jsou navíc méně časté. Ženy si mohou kouty přivodit i samy nevhodným účesem (příliš pevně stažené vlasy do culíků a vysoko vyčesané drdoly).

V těchto případech transplantaci nedoporučujeme:

Pro koho je naopak nejlepším možným řešením?

Pro muže a ženy, kteří trpí androgenetickou alopecií. Androgenetická alopecie je hormonální výpadek vlasů. Postihuje až 80 % bílých mužů. Nejedná se tedy o nijak výjimečný jev. K ženám byla v tomto ohledu příroda milosrdnější. Alopecie se u nich navíc projevuje nejčastěji řídnutím vlasů v oblasti pěšinky. Jedná se o dědičné onemocnění, které je způsobeno zvýšenou hladinou hormonů v krvi.
Přemýšlíte o transplantaci, ale nejste si jistí, zda je vhodná právě pro vás?
Rádi odpovíme na všechny vaše otázky a vše vám vysvětlíme. Neváhejte a objednejte se u nás na nezávaznou konzultaci.

Vrátíme vám zpět vaše vlasy. Kouty budou minulostí. Jaké musíte splňovat kritéria?

Transplantace je zákrok, který probíhá v lokální anestezii. I přesto, že se díky využívanému transplantačnímu přístroji nejedná o invazivní zákrok, musíte splňovat určité podmínky, abyste mohli zákrok absolvovat. Během pečlivé konzultace hodnotíme celkovou fyzickou kondici a zdraví klienta. Zohledňujeme také věk. Transplantace se zpravidla provádějí od 25 – 65 let. Zásadním faktorem je také množství vlasů v dárcovské oblasti. 

Pokud trpíte poruchou imunity nebo jiným závažným onemocněním, transplantaci nedoporučujeme.


Kouty ve vlasech u žen jsou sice méně časté, ženy je ale řeší transplantací častěji než muži

Obecně se ženy ztrátou vlasů trápí více než muži. Mnoho mužů často sáhne po strojku a problém je vyřešen. Kouty bez vlasů ženy takto radikálně řešit z pochopitelných důvodů nemohou. Proto jsme tady pro vás. Pomůžeme vám vrátit ztracené sebevědomí a krásu vašich vlasů, která je pro každou ženu velmi důležitá.
Specializujeme se také na transplantaci obočí.
Kouty nemusíte únavně maskovat změnou účesu ani se s nimi nemusíte smířit.
Absolvujte šetrné ošetření transplantační metodou z USA na naší klinice.
4.7/5 - (3 votes)
>

Objednat se

nezávazná konzultace

Objednat se

nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

Objednejte se k profesionálům. 

Adresa

Premier Clinic Jungmannova 26/15, Praha 1