fbpx

Transplantace vlasů - zkušenosti ostatních jsou k nezaplacení

Nespoléhejte pouze na sliby, vždy si ověřte skutečné výsledky. Každá solidní klinika by měla mít k dispozici fotky transplantace vlasů a zkušenosti zákazníků před a po zákroku. Právě ty by měly právem být hlavním faktorem při vašem rozhodování. Podívejte se na ně…

Proč nás volit k transplantaci vlasů? Zkušenosti lékařů, a mnohem více!

Unikátní technologie

Zákrok pomocí transplantačního přístroje z USA se neprovádí na žádné jiné klinice v ČR. Práce s ním je v průměru 2x rychlejší než běžné metody transplantace a umožňuje maximální využití dárcovské oblasti bez zbytečné ztráty vlasových štěpů v důsledku lidské chyby.

Odborníci na slovo vzatí

Naši lékaři patří k jedněm z mála specialistů na práci s nejnovějším přístrojem z USA nejen u nás, ale v celé Evropě. V oboru transplantace vlasů mají za sebou roky zkušeností a nespočet zdařených operací i nápravných zákroků po nepovedených transplantacích z jiných klinik.

Možnost splátek

Nemůžete-li si dovolit splatit celý zákrok naráz, můžeme vám nabídnout alternativu v podobě postupných splátek za výhodných podmínek.

Bez jizev

Při metodě, kterou využíváme se nemusíte bát vzniku viditelných trvalých jizev, které jsou jinak běžné například u metody FUT transplantace.

Přirozeně vypadající výsledky

Transplantujeme vlasy tak, aby co nejvěrněji kopírovaly stav před jejich ztrátou. Snažíme se o maximální přirozenost a zvláštní pozornost věnujeme vlasové linii - nemusíte se bát nepřirozených výsledků, které vypadají jako narýsované podle pravítka.

Čtěte o transplantaci vlasů recenze našich klientů

image (2)
5/5
Sven Biele
Absolut die beste Klinik im Prag! Meine Frau wurde dort operiert und ist super zufrieden! Sehr nettes Personal und Ärzte. Die Ausstattung übertrifft in allem viele Privatkliniken in Deutschland. Sie machen auch Haartransplantationen also man sieht sich bestimmt bald wieder!
5/5
Martin Popilka

Je mi 35 let a trápily mě kouty. V mém povolání CEO několika společností mi to nepřidávalo na sebedůvěře. Před více než rokem jsem se obrátil na vlasové transplantace na klinice Premier Clinic kde mi provedli vlasovou transplantaci koutů. Výsledek je perfektní a všem moc děkuji.

5/5
Richard

Kliniku moc doporučuji, zákrok místama sice trošku bolí ale jsem rád, že jsem využil Vašich služeb.

Jak hodnotí kvalitu zákroku i přístup našeho personálu klienti, kteří u nás transplantaci podstoupili? Přečtěte si jejich zkušenosti a sami se rozhodněte, zda svěřit obnovu své kštice právě nám!

Více našich recenzí naleznete na profilu kliniky Premier Clinic na Google zde.

Trápí i vás úbytek vlasů?
Objednejte se k nám na jejich transplantaci! Třeba se mezi zdejší spokojené recenzenty zařadíte i vy...
>

Objednat se

nezávazná konzultace

Objednat se

nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

Objednejte se k profesionálům. 

Adresa

Premier Clinic Jungmannova 26/15, Praha 1