fbpx

Kolečko na hlavě jako nepříjemná známka plešatosti u mužů

Obsah

Kolečko na hlavě už přestalo být takovým problémem, jako dříve! Dnes již můžete mít husté vlasy napořád i přes jasné genetické predispozice! Ukažte světu, že vy plešatý být nemusíte! Užijte si život jako celebrita nebo filmová hvězda. Omládněte a získejte obdiv svého okolí! 

Vraťte do vašeho života štěstí a užijte si každý pohled do zrcadla!
Mějte krásné a husté vlasy, které vám bude každý závidět.

Jaké jsou příčiny kolečka vzadu na hlavě?

Chcete se dozvědět co nejvíce o svých vlasech?
Chcete zpět husté vlasy? Důležitým krokem je objednání se k trichologovi.

Kolečko na hlavě jako projev plešatění

Kolečko na hlavě už není módní. Nikdo jej tedy přirozeně nechce. Byly doby, kdy někdy takzvané cédéčko na hlavě muži nosili. Dnes se už ale zkrátka nenosí. Postupným řídnutím vlasů na temeni nebo nad čelem to začíná, oholenou hlavou to často končí. Muži mohou vyhledat pomoc trichologie v Praze, aby se o problémech se svými vlasy dozvěděli více.

Dopady začínajícího kolečka na hlavě na psychiku muže

Dnešní muži už mají prostor a podporu pro posilování svého sebevědomí. Vědí, jak se o sebe starat a dokáží pracovat na svém vzhledu. Ať už je to v posilovně nebo ve schopnosti vybrat pěkné a barevně ladící oblečení. Vzestup nastal i u kvality pěstěného vzhledu vlasů a vousů.

Co ale následuje, když muž začne plešatět nebo mu začne vznikat kolečko vzadu na hlavě? Většinou rychlý pád sebevědomí. Odvážnější muži sáhnou po holicím strojku. Tím to ale nekončí. Plešatost dokáže zkrátka srazit na kolena i silného jedince. Jak se tedy vyhnout ztrátě sebevědomí? Možnosti uvádíme níže.

Získejte zpět své sebevědomí a mějte opět krásné vlasy všude na hlavě!
Náš zkušený tricholog vám odborně poradí, jak postupovat pro obnovu vašich vlasů.

Jaké jsou ověřené možnosti řešení plešatosti?

Profesionální metody a léčebné postupy

Vlasové transplantace již nejsou jen pro celebrity nebo veřejně známé osobnosti. Ano, ti byli první, ale stále více běžných lidí si tuto proceduru dopřává také. Objevte ji i vy! Transplantace vlasů není příliš invazivní operací. Provádějí ji profesionální pracoviště, kde vašim vlasům opravdu rozumí. Jedním z nich je například vlasová klinika Praha.

Může být pro vás zajímavé  Dlouhé vlasy, splněný sen mého mládí

Po vstupní prohlídce, která zhodnotí skutečný stav vlasové pokožky a také vlasů se můžete směle objednat a vychutnat si znovu obnovené vlasy na místě pleše. Speciální přístroj SmartGraft, kterým disponuje jen jediná klinika v ČR, bude nejprve vlas po vlasu včetně vlasového folikulu odebírat ze zátylku, kde je vlasů nejvíce a jsou nejzdravější. Následně bude odebrané vlasové folikuly operatér jednotlivě umisťovat přesně tam, kde bude potřeba – tedy tam, kde vlasy chybějí nebo vypadávají.

Zákrok je ambulantní, takže kromě lokální anestezie nebude třeba žádné medikace. Velkou výhodou tohoto zákroku je také fakt, že klient se může hned po několika dnech vrátit do běžného života a věnovat se oblíbeným činnostem tak, jak je zvyklý. A jaká je u transplantace vlasů cena? Přesné částky se dozvíte po rozkliknutí odkazu.

Alternativní postupy a řešení plešatosti u mužů

Dostatečný příjem vitamínů a minerálů může výrazně ovlivnit zdravotní stav člověka a s ním související vypadávání vlasů. Může také pomoci vyřešit problém suché pokožky hlavy, která vlasům také nijak neprospívá. Je však důležité si uvědomit, že se s těmito postupy se nemusí dostavit očekávané výsledky – a to zastavení vypadávání vlasů.

Pro co nejobjektivnější posouzení stavu pokožky a vlasů a nastavení toho nejlepšího způsobu budoucí léčby je nejvýhodnější stav konzultovat s odborníkem (ideálně trichologem).

Podpora sebevědomí a sebepřijetí

Srovnat se s okolnostmi, které provázejí náš život, je jedním ze základních kamenů vyrovnanosti, sebeúcty a také spokojenosti se svým životem celkově. A k tomu také patří srovnat se se svým vzhledem. Nemáme však na mysli smířit se s obezitou, špatnou pletí nebo třeba s plešatostí. Nespokojte se s málem! S některými věcmi, jako je obezita, se s pomocí odborníků dá často velmi úspěšně bojovat. A s plešatostí také!

Navštivte trichologa, který vám poradí, jakým směrem se v péči o vlasy vydat. Pokud bude boj úspěšný, dostaví se uspokojení, které dokáže se životem zázraky!

Počínající plešatost by však neměla být impulsem ke ztrátě sebevědomí. Situace kolem ztráty vlasů by naopak mohla být novým impulsem k obnovené péči o svůj zevnějšek a také o pokus získat péčí svoje vlasy zpět v původní zdravé podobě a najít způsob, jak zabránit vypadávání vlasů definitivně. 

Nemusíte se smířit s průměrným vzhledem!
Přestaňte se stydět za svoje prořídlé vlasy a mějte je jako za mlada. Nechte si je zahustit u profesionálů!
>

Objednat se

nezávazná konzultace

Objednat se

nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

Objednejte se k profesionálům. 

Adresa

Premier Clinic Jungmannova 26/15, Praha 1