fbpx

Transplantace vlasů – Turecko versus Praha

Obsah
Vypadávání vlasů je sice ve většině případech „pouze“ estetickým problémem, ale může mít za následek celou řadu dalších potíží. V první fázi se mnohdy společně s ubývajícím vlasovým porostem dostaví také ubývající sebevědomí. A to už může být počáteční cesta k psychickým obtížím a pozdějším depresivním stavům. Tento problém se pochopitelně netýká pouze mužů. I když vypadávání vlasů právě u mužů je problémem mnohem častějším.

Vypadávání vlasů je sice ve většině případech „pouze“ estetickým problémem, ale může mít za následek celou řadu dalších potíží.

V první fázi se mnohdy společně s ubývajícím vlasovým porostem dostaví také ubývající sebevědomí. A to už může být počáteční cesta k psychickým obtížím a pozdějším depresivním stavům.

Tento problém se pochopitelně netýká pouze mužů. I když vypadávání vlasů právě u mužů je problémem mnohem častějším.

Nejvyužívanější metodou je transplantace vlastních vlasů

V současné době se využívá celá řada metod a technik, jak lze vlasy vrátit na původní místo. Jedním z nejmodernějších způsobů je transplantace vlasů. Tento estetický zákrok je založen na přemístění vlasových štěpů. Lékař vyhodnotí, kde jsou vlasy nejkvalitnější a poté transplantuje vlasové štěpy tam, kde jsou zapotřebí. Klient je tedy sám sobě dárcem.

V současné době se využívá celá řada metod a technik, jak lze vlasy vrátit na původní místo. Jedním z nejmodernějších způsobů je transplantace vlasů.

Tento estetický zákrok je založen na přemístění vlasových štěpů. Lékař vyhodnotí, kde jsou vlasy nejkvalitnější a poté transplantuje vlasové štěpy tam, kde jsou zapotřebí. Klient je tedy sám sobě dárcem.

Kontaktujte nás a my vám poradíme, jestli je pro vás transplantace vhodná.

Transplantace vlasů v Turecku?

Mnoho zájemců o transplantaci vlasů míří v současné době do Turecka. Co je v tomu vede? Především to, že turecké kliniky nabízejí tento zákrok za výhodnější ceny, nežli je tomu na českých klinikách. V prvé řadě ale je třeba si uvědomit, že lékařský zákrok v cizí zemi vždy s sebou nese určitá rizika. Takže se zákonitě nabízí porovnání transplantace vlasů; Turecko či Čechy?

Může být pro vás zajímavé  Jak se vypořádat s plešatěním u mužů: Příčiny, léčba a péče o řídnoucí vlasy

Jsou „balíčky“ na cestu za vlasovou turistikou do Turecka opravdu výhodné?

V poslední době jsou populární takzvané „balíčky“, ve kterých jsou zahrnuty veškeré výdaje transplantace vlasů v Turecku. Pokud se z této částky odečtou náklady na letenky, doprava z letiště, ubytování a strava (většinou v luxusním hotelu), pak se částka výrazně sníží. Dále odečteme procenta, která si vezme zprostředkovací agentura a dostaneme se v mnoha případech na zcela nereálnou částku.

Výsledky transplantace se plně projeví nejdříve za půl roku

Je také zapotřebí si uvědomit, že po transplantaci vlasů uvidí klient skutečné výsledky až za několik měsíců. Je běžné a normální, že v první fázi transplantované vlasy prostě vypadnou.

Pokud byl zákrok kvalitně proveden, začnou na jejich místě růst vlasy nové. Jestliže byly vlasové folikuly při zákroku poškozené, s novými vlasy už nelze počítat. Při neodborně provedené transplantaci se také často poškodí dárcovské oblasti na hlavě a tím pádem klient ztratí možnost podstoupit tento zákrok (v případě neúspěchu) opakovaně. 

Sleva za samotný zákrok není prakticky možná

Pochopitelně, že existují v Turecku kliniky, kde lékaři provedou tento zákrok precizně a s dobrými výsledky. A v této chvíli se opět dostáváme k ceně za samotný zákrok. Napřiklad u zahuštění vlasů bude cena naprosto srovnatelná s cenami, které nabízí transplantace vlasů Praha. Vzhledem k nákladům na využití drahých přístrojů není možné jít pod výše uvedenou cenu za transplantaci jednoho vlasového štěpu. Klinika by se stala logicky ztrátovou.
Může být pro vás zajímavé  Jak mít husté vlasy: zaručené tipy, triky a rady, díky kterým získá vaše hříva požadovaný objem

Pochopitelně, že existují v Turecku kliniky, kde lékaři provedou tento zákrok precizně a s dobrými výsledky. A v této chvíli se opět dostáváme k ceně za samotný zákrok.

Napřiklad u zahuštění vlasů bude cena naprosto srovnatelná s cenami, které nabízí transplantace vlasů Praha.

Vzhledem k nákladům na využití drahých přístrojů není možné jít pod výše uvedenou cenu za transplantaci jednoho vlasového štěpu. Klinika by se stala logicky ztrátovou.

Nevíte, jakou kliniku vybrat?
S námi nezabloudíte. Stačí zavolat.

Diskusní fóra vám pomohou ujasnit si mnoho věcí

Transplantace vlasů je náročným operačním zákrokem. Je třeba zvážit nejen její přínos, ale také rizika. V první fázi rozhodování mohou velice pomoci s otázkou “Co na padání vlasů?” diskuse na internetových fórech. O svých zkušenostech zde hovoří lidé, kteří zákrok podstoupili a s jakým výsledkem. Zajímavé a přínosné mohou být také rady nejen ohledně vypadávání a řídnutí vlasů, ale i zkušenosti s kosmetickými přípravky a takzvanými „babskými radami“. 

Transplantace vlasů je náročným operačním zákrokem. Je třeba zvážit nejen její přínos, ale také rizika. V první fázi rozhodování mohou velice pomoci s otázkou “Co na padání vlasů?” diskuse na internetových fórech.

O svých zkušenostech zde hovoří lidé, kteří zákrok podstoupili a s jakým výsledkem. Zajímavé a přínosné mohou být také rady nejen ohledně vypadávání a řídnutí vlasů, ale i zkušenosti s kosmetickými přípravky a takzvanými „babskými radami“. 

Je jasné, že mizení vlasového porostu je velice stresující a člověk může propadat tak trochu zoufalství. Není ale třeba chytat se pomyslného stébla v jakékoliv podobě. Je dobré používat zdravý rozum a v další fázi se poradit se skutečnými odborníky.
Svěřte se nám se svým problémem.
Ohleduplně a citlivě vám poradíme, jak ho vyřešit.
>

Objednat se

nezávazná konzultace

Objednat se

nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

Objednejte se k profesionálům. 

Adresa

Premier Clinic Jungmannova 26/15, Praha 1