fbpx

Transplantace vlasů u žen – 6 důvodů, proč jsme vaše nejlepší volba

Vypadávání vlasů je přirozený proces. Téměř všechny ženy v průběhu svého života zaznamenají zvýšené vypadávání vlasů. Ve většině případů se jedná o dočasný stav, který se časem upraví a vrátí zpět do normálu. V některých případech ale dochází k nezvratným změnám.

 

5 nejčastějších příčin vypadávání vlasů

Nepodceňujeme konzultace před transplantací vlasů. Ženám vypadávají vlasy z jiných příčin než mužům

Nadměrné vypadávání vlasů je velmi nepříjemné a stresující pro obě pohlaví. Nejprve je vždy nutné odhalit příčinu. Nicméně příčiny se u mužů a žen liší. Ženám také vlasy vypadávají rovnoměrně, a to i z takzvaných dárcovských oblastí.
Pokud tedy uvažujete o transplantaci, nejdříve s naším lékařem absolvujete velmi důkladnou konzultaci. Je také pravděpodobné, že vám náš lékař doporučí doplňující lékařská vyšetření.

Provádíme transplantace vlasů pro ženy nejmodernější transplantační metodou z USA

Jsme jediným pracovištěm v České republice a řadíme se také ke třem evropským klinikám, které provádí transplantace s americkou transplantační metodou. Zákroky vykonávají naši špičkoví certifikovaní lékaři. Pracuje na mikroskopické úrovni. Z dárcovské oblasti odebere najednou 1 – 4 vlasové folikuly. Ty jsou následně transplantovány. Díky této minimálně invazivní metodě je výsledek přirozenější. Zákrok navíc nezanechává nápadné jizvy.

 

5 hlavní výhody využité technologie:

Zvolte si nejefektivnější metodu, díky které dosáhnete přirozeného výsledku bez jizev.
Transplantace s transplantačním přístrojem z USA je šetrnější a rychlejší.
3.5/5 - (6 votes)
>

Objednat se

nezávazná konzultace

Objednat se

nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

Objednejte se k profesionálům. 

Adresa

Premier Clinic Jungmannova 26/15, Praha 1