fbpx

Jak na kudrnaté vlasy, aby vypadaly vždy zdravě

Obsah

Jak na kudrnaté vlasy, aby vypadaly vždy zdravě

Máme pro vás jednoduchý návod, jak na kudrnaté vlasy. Starat se o kudrnatou hřívu není jednoduché, ale pokud víte jak na to, je to rázem hračka. Naučíme vás, jak o kudrny správně pečovat, abyste z vaší přednosti vytěžili absolutní maximum. 

V článku najdete ověřené tipy a triky, díky kterým zkrotíte vaše neposedné kadeře jednou provždy.

Jak na kudrnaté vlasy? Základem je kvalitní péče

Kudrlinky jsou nádherné a na první pohled na sebe strhnou veškerou pozornost. Toužíte přesně po takové hřívě? V tom případě se musíte naučit, jak se o vlasy správně starat. Péče o kudrny je mnohem náročnější než péče o rovné vlasy. Nenechte se ale zastrašit. Po čase si na novou rutinu zvyknete, a tím pádem se celý proces o dost urychlí. Odměnou za vaše úsilí vám budou krásné a zdravě vypadající kudrlinky.

4 hlavní důvody, proč vaše kudrnaté či vlnité vlasy nevypadají dobře:

To ale není neřešitelný problém. Vaše vlasy zoufale potřebují hydrataci a vyživující péči. Kudrlinky je také nutné podpořit vhodným stylingem, díky kterému získají “hladký” a upravený vzhled. 

Z toho jasně plyne, že se musíte vybavit vhodnými vlasovými přípravky, které se zaměřují na výživu a hydrataci. Speciální kosmetika dokáže také podpořit vlasovou elasticitu.

Nejlepší šampon na kudrnaté vlasy

Základem péče je hloubková hydratace, která zamezí přesušení a krepatění. Investujte do kvalitního hydratačního šamponu a kondicionéru. Naprosto ideální je vlasová kosmetika, která je přímo určená pro kudrnaté vlasy.

Šamponu stačí nanést opravdu malé množství. Poté aplikujte kondicionér. Ideální je bezoplachová péče. Tento přípravek ve vašich kadeřích zůstane a tím se prodlouží jeho hydratační účinek.

Hloubkovou výživu a hydrataci zajistí vlasová maska.

Užitečný trik, jak na vlnité vlasy

Myjete si vlasy denně nebo velmi často? Zkuste vynechat šampon a aplikovat rovnou kondicionér (opakujte alespoň dvakrát). Tento postup je šetrnější, takže kadeře zatěžujete mnohem méně.

Jak vytvořit dokonalý účes pro kudrnaté vlasy?

Kvalitní pečující přípravky samy o sobě nestačí. Neméně důležitá je také technika mytí, sušení i samotného česání.

Bezoplachová péče pro kudrnaté vlasy

Krásný a celistvý tvar loken zajistí kvalitní bezoplachová péče, která se aplikuje zpravidla do vlhkých vlasů. Po ošetření krémem budou mít lokny dokonalý tvar. Krém navíc dodá vašim vlasům potřebné živiny a udrží je hydratované. Velmi účinné jsou přípravky, které obsahují přírodní oleje (např.: arganový, kokosový, nebo jojobový). Naneste je na vlasy a jen je “pomačkejte” nebo jednotlivé pramínky natočte na prst.

Použít můžete i koncentrované esenciální oleje. V tomto případě stačí opravdu minimální množství (pár kapek). Pro snadnější aplikaci můžete zvolit olej ve spreji.

Používáme technologii SmartGraft, která efektivně řeší vypadávání vlasů.
Zákrok je přesnější a vyžaduje mnohem kratší rekonvalescenci.
>

Objednat se

nezávazná konzultace

Objednat se

nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

Objednejte se k profesionálům. 

Adresa

Premier Clinic Jungmannova 26/15, Praha 1